ASC Audika Sp. z o.o. 
ul. Warszawska 15 (róg ulic Sienkiewicza i Warszawskiej)
26-900 Kozienice
TEL.: 48 533 144 312
TEL.: 48 501 522 861

Wysokiej jakości rozwiązania dopasowane do potrzeb i możliwości pacjenta

Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych aparatów słuchowych i innych urządzeń wspomagających słyszenie. Nowoczesne aparaty słuchowe to krok w kierunku naturalnej jakości dźwięku i możliwość personalizacji – te miniaturowe, zaawansowane urządzenia zapewniają wzmocnienie, jakiego potrzebuje pacjent, a także pozwalają uwzględnić jego indywidualne preferencje słuchowe.

Nasze aparaty słuchowe są znakomitym rozwiązaniem w przypadku obustronnych niedosłuchów – wykorzystują techniki i funkcje umożliwiające współpracę obojga uszu, co pozwala na lokalizowanie źródła dźwięku, orientację w przestrzeni i lepsze rozumienie mowy w trudnych warunkach akustycznych (np. na przyjęciu lub podczas spaceru w wietrzny dzień). Słuchanie wymaga mniejszego wysiłku, a rozmowa staje się mniej stresująca. Stymulowanie obojga uszu zapobiega również efektowi deprywacji słuchowej w uchu nieaparatowanym.


Ulgi i rabaty z jakich mogą korzystać osoby posiadające Kozienicką Kartę Mieszkańca:

15%Na preparaty Vaxol do czyszczenia uszu.

25%Na zakup kompletu baterii (6szt) do aparatu słuchowego. Rabat nie łączy się z rabatem z tytułu posiadania Karty Stałego Klienta Słuchmed.

Bezpłatne badania słuchu, w tym: badanie otoskopowe, audiometria tonalna w kabinie ciszy, audiometria słowna, test rozumienia mowy, próby stroikowe, bezpłatna konsultacja ze specjalistą protetykiem słuchu.