KOZIENICKI DOM KULTURY
im. Bogusława Klimczuka
ul. Warszawska 29
26-900 Kozienice
Tel. 48 611 07 50, Fax. 48 614 26 25
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://dkkozienice.pl
http://www.facebook.com/KDKimBK
http://www.youtube.com/KDKimBK
 

Ulgi i rabaty z jakich mogą korzystać osoby posiadające Kozienicką Kartę Mieszkańca:

10%„Teatralne Podróże” - to cykl wyjazdów realizowany przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka do okolicznych teatrów, w tym stołecznych. Wyjazdy są realizowane raz w miesiącu.

Bilety do kina. Kino w Kozienicach funkcjonuje sześć razy w tygodniu. Dniem bezkinowym jest czwartek, który wykorzystywany jest na realizacje innych wydarzeń kulturalnych m.in. koncertów.

Ulgi i rabaty z jakich mogą korzystać osoby posiadające Kozienicką Kartę Mieszkańca (ze statusem Dużej Rodziny) -z wyłączeniem uprawnień wynikających z Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny:

50%„Teatralne Podróże” - to cykl wyjazdów realizowany przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka do okolicznych teatrów, w tym stołecznych. Wyjazdy są realizowane raz w miesiącu.

Bilety do kina. Kino w Kozienicach funkcjonuje sześć razy w tygodniu. Dniem bez kinowym jest czwartek, który wykorzystywany jest na realizacje innych wydarzeń kulturalnych m.in. koncertów.